Nowy katalog praktyk, tom IV: Aktywne społeczności. Zmiana społeczna

To już czwarty tom publikacji opowiadającej o działaniach w społecznościach lokalnych z całej Polski wydany w ramach projektu „Tworzenie i rozwijanie Standardów usług pomocy i integracji społecznej”.

Osób pracujących w nucie organizowania społeczności lokalnej przybywa z każdym dniem, jednak działania prowadzone w społecznościach lokalnych to zarówno inspiracja i radość ale także trudności w procesie budowania aktywnej społeczności.

Dlaczego warto mieć marzenia według kobiet z Lidzbarka Warmińskiego? Jak żywą mogą uczynić historię Opowiadacze Historii oraz dlaczego BMW może przestać kojarzyć się tylko z marką samochodów?

Na te oraz wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedź w najnowszym Katalogu praktyk – Aktywne społeczności. Zmiana społeczna – pełnym inspiracji, siły i wiary ludzi, którzy podejmują inicjatywy zmieniające ich samych oraz otoczenie, w którym żyją.

Historie wzbogacone są komentarzami animatorów regionalnych CAL, które wnoszą do nich refleksję na temat tego jak powstaje i jak funkcjonuje aktywna społeczność.

Zapraszamy do lektury!
„Aktywne społeczności. Zmiana społeczna. Katalog praktyk, tom IV”